Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

 

      

 

 

Doğa Dostu Doğal Gaz


Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizin nüfusu da hızla artıyor. Enerji ihtiyacı da nüfus artışına paralel olarak artıyor. Çevresel sorunların önüne geçmek, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için önem taşıyor.

Peki ama nasıl?

 

Doğa dostu doğal gazın Türkiye genelinde yaklaşık %40 seviyesinde bir karbon salımı azaltımı avantajı var. Sadece 2016 yılında dağıtım bölgelerimizdeki 2.1 milyon abonemizin kömür yerine doğal gaz kullanmasıyla doğaya 5,5 milyon ton daha az karbon salımı gerçekleşti.”

Doğal Gaz Çevreye Zarar Vermez

 

Diğer yakıt türlerine göre daha temizdir; içerisinde kükürt ve organik kükürt bileşikleri yok denecek kadar azdır. Bu sebeple diğer yakıtlar gibi atmosferi kirletmez.

 

 

Doğalgaz Temizdir

 

Yandığında ardında kül ve çöp bırakmaz. Petrol ürünleri ve kömürün aksine çevresel kirliliğe neden olmaz.

 

Doğalgaz Verimlidir

 

Havayla çok iyi karıştığı için yanma verimi yüksektir. Isı geçişini kısa sürede yapabilen modern doğal gaz yakıcı cihazlar sayesinde, her türlü iklim koşulunda kolay ve hassas kontrol edilebilmesi sayesinde standart ısı üreterek konfor ve enerji tasarrufu sağlar.

 

Doğal Gaz Sağlıklıdır

 

Zehirsizdir ve insan sağlığına zarar vermez. İçerisinde kükürt, yanmamış gaz, is ve uçan kül parçacıkları barındırmaz.

kozan elektrik,kozan elektrik servisi,kozan elektrik firmaları,kozan elektrik servisleri,kozan elektrikçi,kozan doğalgaz tesisatı,kozan doğalgazcı,kozan doğalgaz dönüşümü,kozan elektrik mühendisi,kozan kombi,kozan topraklama raporu,adana topraklama ölçümü,adana yüksek gerilim işletme sorumluluğu,adana elektrik mühendisi,adana elektrik tesisat muayene,kozan petek kaloriferci,kozan anahtar teslim,kozan güneşten elektrik,kozan güneş elektriği,adana güneş paneli,kozan güneş paneli,kozan trafo,adana yetkili elektrik mühendisi,kozan ray spot avize led,kozan aydınlatma,feke elektrik mühendisi,saimbeyli elektrik mühendisi,tufanbeyli elektrik mühendisi,adana elektrik mekanik muayene ölçüm,kozan periyodik ölçüm,kozan elektrik mekanik muayene ölçüm,kozan mühendislik,adana ​kozan elektrik,adana kozan elektrik servisi,adana kozan elektrik firmaları,adana kozan elektrik servisleri,kozan elektrikçi,kozan doğalgaz tesisatı,adana kozan doğalgazcı,adana kozan doğalgaz dönüşümü,adana kozan elektrik mühendisi,adana kozan kombi,adana kozan topraklama raporu,adana kozan topraklama ölçümü,adana kozan yüksek gerilim işletme sorumluluğu,adana kozan elektrik mühendisi,adana kozan elektrik tesisat muayene,adana kozan petek kaloriferci,adana kozan anahtar teslim,adana kozan güneşten elektrik,adana kozan güneş elektriği,adana güneş paneli,adana kozan güneş paneli,adana kozan trafo,adana yetkili elektrik mühendisi,adana kozan ray spot avize led,adana kozan aydınlatma,adana feke elektrik mühendisi,adana saimbeyli elektrik mühendisi,adana tufanbeyli elektrik mühendisi,adana kozan elektrik mekanik muayene ölçüm,adana kozan periyodik ölçüm,adana kozan elektrik mekanik muayene ölçüm,adana kozan mühendislik,​

 


Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatının tamamlanması için proje aşaması ile birlikte tesisatın projeye uygun olarak döşenmesi

Elektrik Tesisatı

Elektrik tesisatı tıpki diğer tesisat türleri gibi yapılarınız içerisinde oldukça önemli bir ye

Güneş Enerji Panelleri

Güneş enerjisi panelleri, alternatif enerji kaynakları içerisinde kulanım alanı en geniş enerji tipidir. Pe

Elektrik Sarf Malzemeleri

Buatlar ve Kasalar

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014